גלגלים למשקל בינוני

אין ספק שגלגלים לתעשייה הם הגלגלים הכי יעילים ועמידים שיכולים להיות כי כמו כל דבר בתעשייה, ככל שזה יותר יעיל זה יותר רווחי, וגם אנו הלקוחות מרוויחים. גלגלים אלו צריכים לעמוד במשימות מיוחדות שביום יום הם לעולם לא יפגשו, כמו למשל סחיבת משאות כבדים או במשקלים בינוניים, וחשוב להזכיר שזה לא עניין חד פעמי אלא שגרתי ביום יום של המפעלים השונים ברחבי הארץ. כדי לעמוד בלחצים כאלו ממשקלים בינוניים של כמה מאות קילוגרמים ועד משקלים כבדים של כמה טונות, יש צורך בגלגלים איכותיים והתקנה מתאימה.

כיצד מתאימים גלגלים לתעשייה למשקל בינוני?

כשאנו חושבים על גלגלים אנו מיד חושבים על גלגלים של רכב או של אוטובוס, גלגלים שמיועדים לטרקטורים או לתעשייה ובדרך כלל אנו מבינים מיד ובלי כל בסיס שהם חייבים להיות חזקים ועמידים למשקלים כבדים ביותר. אמנם יש הרבה גלגלים כאלו ואולי אפשר לומר שרובם כאלו, אך יש גם גלגלים שלא מיועדים לסחוב יותר מ-100 או 200 קילוגרם. גלגלים אלו יכולים להתאים לעגלות תינוק, ליחידת מדפים שמוצבת על גלגלים, לכיסא משרדי שעליו אנו יושבים רוב שעות היום ולעוד אין ספור שימושים. ממה הגלגלים האלו עשויים ומה העיקרון שמאחוריהם?

שימוש לטווח ארוך

גלגלים שמיועדים לתעשייה צריכים להיות עמידים ביותר לטווח ארוך וכך נכנס לתמונה החומר שגם ככה משתלב בכל מקום בבית, האלומיניום. האלומיניום יכול להתאים לשימושים רבים אך גם גלגלים ניתן ליצור ממנו כשצרים לזכור שלמרות הקלות שלו, הוא עדיין אחד החומרים הכי חזקים שיש. קל מאוד לעצב את האלומיניום, הוא עמיד מאוד לטווח הארוך וגם נגד קורוזיה וכך התעשייה יכולה ליהנות ממנו במגוון גדלים וגם למשקלים בינוניים.

גלגלי סיליקון

גלגלי סיליקון הם עוד אחד מסוגי הגלגלים לתעשייה והם יכולים לשאת גם משקלים בינוניים של עד טון וגם מעבר לכך. חשוב לזכור שגלגלי הסיליקון משמשים גם בחיי היום יום והתמרונים שלהם מעולים וגם בתעשייה שמים על כך דגש. הם ניחנים בגמישות טובה וכמו גלגלי האלומיניום, גם הם לא יכולים להתפנצ'ר ולתקוע את עבודתו של כל המפעל.

גלגלים לתעשייה במשקל בינוני

התקנת הגלגלים

ההתקנה של הגלגלים חייבת להתבצע בצורה נכונה עם פרזול נכון. רק עם מתכת ניתן להבריג או להלחים את הגלגלים וזה לא משנה מאיזה חומר הם עצמם עשויים. חשוב לבחור מסגרייה הולמת שתדע לבצע את העבודה כמו שצריך.

 

כיצד מתאימים גלגלים לתעשייה למשקל בינוני?

עשרות שנות ניסיון יכולות לספק לכם את העבודה הכי טובה שיש, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו כדי להתחיל במשימה. אנו אלופים בפרזול, ומעגל הלקוחות העצום שלנו מוכיח זאת לכל לקוח חדש שמצדו מקבל שירות מעולם אחר. מקצועיות ללא פשרות ויסודיות בכל עבודה, עם פתרון כל הבעיות על הצד הכי יצירתי שיש. אנו עובדים עם המגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי וגם אתם יכולים להצטרף למשפחה ולהבין מהי תודעת שירות אמיתית ומהי מסגרייה שנותנת מענה לכל פרט ופרט.

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה