סליידר
מסגרית ניסנהויז בע"מ

גלגלים למשקל כבד ולתעשייה - ניסנהויז תעשיות בע"מ

גלגלים למשקל כבד ולתעשייה מגיעים בשלל גדלים וסוגים. ניסנהויז תעשיות עושים לכם סדר בכל מה שקשור לפרזול גלגלים למשקלים כבדים

גלגל גומי עם מעצור

יש הרבה סוגי גלגלים בתעשייה ולמעשה כל אחד מהם מתאים לשימוש אחר. יש כאלו שמתאימים לכיסאות, יש כאלו שמתאימים לעגלות, יש כאלו שמתאימים לשימוש חוץ ויש כאלו שיהיו יעילים ועמידים רק במתאר פנימי. אלו גלגלים יהיו טובים לשימוש למשקלים כבדים? משקלים כבדים מאפיינים הרבה תעשיות בארץ וזה הזמן להבין איך מייצרים אותם ועד כמה הם עמידים?

גדלים וחומרים שונים לסוגים רבים של גלגלים

מהמצאת הגלגל ועד היום ניתן לראות את האבולוציה שעברו הגלגלים, ומגלגלי עץ שמתפרקים בלי בעיה מכל סלע שעומד בדרכם, היום ניתן לראות גלגלים קטנים יחסית שיכולים לסחוב משקלים גדולים, לעמוד בלחצים גדולים ותמרונים לא פשוטים וגם להיות עמידים לאורך שנים רבות. הגלגלים בימינו עשויים ממגוון רחב של חומרים וניתן גם למצוא גלגלי סיליקון וגלגלי מתכת לפני כמה עשרות שנים היו הרבה פחות נפוצים והיום יש בתי מלאכה ומסגריות רבות שעומלות על עבודות כאלו למגוון רחב של שימושים בתעשיות מגוונות.

הבעייתיות במשקל כבד

אין ספק שמשקלים כבדים הם הבעייתיות הגדולה של גלגלים לתעשייה אך חשוב לזכור שגם לזה יש היום פתרונות ולא רק פתרונות טובים אלא גם עמידים לטווח ארוך וכאלו שמאפשרים תנועה חלקה, מהירה ובלי מאמץ כביר. הבעייתיות במשאות כבדים היא כמובן המשקל עצמו שמפעיל לחץ על הגלגלים מה שיכול להוציא אותם מהמקום או להרוס ולעקם אותם, אך לא רק. חשוב לזכור שגלגלים טובים הם לא רק כאלו שמצליחים לעמוד בלחץ אלא גם להתקדם בצורה נוחה ויעילה בלי להישבר, שלא נדבר על תמרונים שיש צורך לבצע איתם מה שיכול לגרום להם להינזק ביתר קלות

גלגל גומי למשקלים כבדים עד 50 ק"ג – ניסנהויז תעשיות

גלגלים לעגלות מגומי אדום

כיצד מייצרים בצורה מקצועית גלגלים למשקל כבד

גלגלים למשקל כבד צריכים להיות חזקים מאוד ויש כמה אפשרויות מבחינת החומרים, כאשר הראשונה שבהם היא אולי האפשרות הכי מוכרת וגם היא נפוצה, גלגלי גומי. גלגלים אלו יכולים להיות מגומי מלא או מצמיגים מלאי אוויר ממש כמו שאנו מכירים מעולם הרכב, כאשר הם יכולים להיות שימושיים גם לשימושים חיצונים כמו למשל לחקלאות ולבניין, שם המשאות כבדים מאוד.

עוד אפשרות לייצר גלגלים משקל כבד היא שילוב גלגלי מתכת אם כי גלגלים אלו בעלי תמרונים פחות טובים מאחרים, אך לשימוש פנימי בתוך מפעל או בתוך מחסן הם יהיו יעילים במיוחד, גם גלגלי סיליקון יהיו בחירה טובה ושני הסוגים הללו יהיו עמידים לאורך זמן, כאשר גלגל טוב יחזיק מעמד לעשר שנים ומעלה.

הגלגלים לא יהיו חזקים רק בגלל ההרכב שלהם אלא גם בגלל הגודל שלהם ביחס לגודל המשא שהם אמורים לסחוב וכמובן התמרונים שלהם. בסופו של דבר יש יותר לחץ כאשר הגלגל בצירו ולכן חשוב מאוד לבצע אותם בצורה טובה.

מחפשים גלגלים למשקלים כבדים או לתעשייה? ניסנהויז תעשיות בע"מ מספקים לכם גלגלים בהתאמה אישית ולפי הצרכים שלכם! זקוקים לייעוץ? התקשרו למספר הטלפון 072-3257980 ונשמח לעזור לכך בהקדם!

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה