גלגלים למשקל קל

יש הרבה סוגים של גלגלים בעולם וכל אחד מהם מותאם לשימוש אחר. יש כאלו שמיועדים להוביל עגלות תינוק, יש כאלו שמיועדים להוביל משקלים כבדים בתעשייה כמו סחורות וחומרי בניין ויש כאלו שמיועדים לשאת אותנו, כמו גלגלי אופניים, גלגלים לרכב וכולה. גלגלים לתעשייה ממשיכים להתקדם שנה אחרי שנה והיום יש מגוון רחב שניתן לקבל ממיטב המסגריות ברחבי הארץ.

מהם גלגלים למשקל קל ולמה הם משמשים

כשאנו חושבים על גלגלים אנו מיד חושבים על גלגלים של רכב או של אוטובוס, גלגלים שמיועדים לטרקטורים או לתעשייה ובדרך כלל אנו מבינים מיד ובלי כל בסיס שהם חייבים להיות חזקים ועמידים למשקלים כבדים ביותר. אמנם יש הרבה גלגלים כאלו ואולי אפשר לומר שרובם כאלו, אך יש גם גלגלים שלא מיועדים לסחוב יותר מ-100 או 200 קילוגרם. גלגלים אלו יכולים להתאים לעגלות תינוק, ליחידת מדפים שמוצבת על גלגלים, לכיסא משרדי שעליו אנו יושבים רוב שעות היום ולעוד אין ספור שימושים. ממה הגלגלים האלו עשויים ומה העיקרון שמאחוריהם?

מה קובע את המחירים של הגלגלים למשקל קל?

  • גלגלים לתעשייה שאמורים לשאת משקל קל יחסית נמדדים בכמה דברים כאשר הפרמטר הראשון הוא כמובן יכולת ההעמסה. ברגע שמדובר בגלגל יחסית שביר שיכול לשאת משקל של 100 קילוגרמים לכל היותר, המחיר שלו יהיה זול משמעותית ממחיר של גלגל שאמור לשאת 300 קילוגרמים. בדרך כלל הגלגלים מגיעים יחדיו וההתייחסות היא לכולם ביחד, כאשר בדרך כלל כל מכונה או מוצר שמתנייד עליהם יכיל ארבעה גלגלים מאותו הסוג.
  • גם סוג הגלגלים רלוונטי למחיר ויש סוגים רבים שמהם ניתן לבחור כאשר ההבדלים הם לא רק ביכולת ההעמסה אלא גם בעמידות הגלגלים לטווח הארוך, העמידות שלהם כנגד תקרים וכמובן חווית השימוש בהם: האם היא חלקה או קשה לפעולה, האם לגלגלים יש תמרונים טובים וכולה. יש גלגלים לתעשייה שעשויים מגומי דחוס לעומת גלגלי סיליקון שנחשבים לאיכותיים ביותר, יש גלגלי פלסטיק שבדרך כלל הם חלולים למחצה כדי להוריד ממשקלם וכולה.

צריכים גלגלים? הגעתם למקום הנכון

עשרות שנות ניסיון יכולות לספק לכם את העבודה הכי טובה שיש, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו כדי להתחיל במשימה. אנו אלופים בפרזול, ומעגל הלקוחות העצום שלנו מוכיח זאת לכל לקוח חדש שמצדו מקבל שירות מעולם אחר. מקצועיות ללא פשרות ויסודיות בכל עבודה, עם פתרון כל הבעיות על הצד הכי יצירתי שיש. אנו עובדים עם המגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי וגם אתם יכולים להצטרף למשפחה ולהבין מהי תודעת שירות אמיתית ומהי מסגרייה שנותנת מענה לכל פרט ופרט.

פרזול יכול לסייע לכם מאוד, אך הפרזול שלנו יסייע לכם לכל החיים ויפתור לכם את כל הבעיות. לעבודות הכי טובות שיכולות להיות ובתהליך נעים וחווית שירות מדהימה, אל תהססו לפנות אלינו עוד היום ונשמח לייעץ, ללוות ולהיות שם בשבילכם!

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה