סליידר
מסגרית ניסנהויז בע"מ

גלגלים לרהיטים | גלגלים לריהוט זה ניסנהויז!

ניסנהויז תעשיות מייצרת גלגלים לריהוט במגוון סוגים.
בין אם אתם מחפשים  גלגלים דקורטיביים לריהוט , גלגלים קטנים לריהוט , גלגלים לרהיטים כבדים , גלגלים למיטת תינוק  ועוד מה שחשוב לנו  זה  שימת דגש על איכות החומר ועל עמידותו לאורך זמן.
אנו מייצרים גלגלים לרהיטים קלים וכבדים, גלגלים עם מעצור וגלגלים בלי מעצור, עוסקים בפרזול גלגלים וכן גלגלים מגומי.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי חייגו עכשיו – אנו כאן לשירותכם! 03-5509665

גלגלים לרהיטים

להצעת מחיר התקשרו 03-5509665

גלגלים לריהוט - אז מה אנחנו מציעים לכם?

ניסנהויז תעשיות מתמחה בייצור ובשיווק של גלגלים לריהוט כבד | גלגלים קטנים לריהוט וכו.. 

  בנוסף לגלגלי גומי שונים, ביניהם:

כל המוצרים מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, עומדים בכל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות ומבטיחים עמידות לאורך זמן.

גלגלים עם מעצור או בלי? בחירה נכונה של גלגלים לרהיטים

כאשר מייצרים רהיט ורוצים להתאים לו גלגלים, חשוב לזכור, כי המשקל שיכולים ארבעה גלגלים לשאת הינו פי שלושה מהמשקל שגלגל אחד יכול לשאת, ולא פי ארבעה. לכן, אם גלגל אחד יכול לשאת משקל של 50 ק"ג, הרי שארבעה כאלה יוכלו לשאת רהיט במשקל של 150 ק"ג ולא של 200 ק"ג.בנוסף למשקל הרהיט, חשוב לבחור את הגלגלים גם על פי החומרים מהם הם עשויים, או למה הם משמשים. לדוגמא, לרהיט שנרצה שיישאר במקום, נבחר בגלגלים עם מעצור.

החומרים העיקריים מהם מייצרים גלגלים לריהוט הינם:

  • אוקלון – מיועדים לנשיאת משקלים כבדים במיוחד ומתאימים לרהיטים שלא צריך להזיז לעתים קרובות.משמשים לגלגלים לרהיטים כבדים.

  • פוליאוריטן – רכים במקצת ומתאימים יותר לרהיטים קלים אשר מנוידים על גבי משטח חלק לגמרי.
גלגלים לרהיטים

פרזול גלגלים לרהיטים - יותר ממה שחשבתם

תכנון וייצור של רהיטים מחייב חשיבה פונקציונלית לצד אמירה עיצובית. פרטי ריהוט שונים נועדו לספק מענה של נוחות, כאשר בבחירה של ריהוט יש לתת את הדעת לא רק על המראה הכללי של הפריט והשתלבותו בחלל, כי אם גם על נוחות השימוש בו, העמידות והתאמתו לצרכי הבית או המשרד.

גלגלים לרהיטים הם חלק ממה שהופך רהיט לפונקציונלי ונוח לשימוש, לנייד על פי צורך, ומאפשרים הזזה של רהיטים כבדים לצרכי ניקיון וצרכים נוספים.

גלגלים לריהוט

פרמטרים לבחירת גלגלים לריהוט

משקל הרהיט – סלון מאסיבי מעץ מלא יזדקק למערכת של גלגלים לרהיטים רחבה יותר ולגלגלים עמידים במיוחד, על מנת לשאת את משקלו, בדומה לספריית מדפים המיועדת לשאת ספרים כבדי משקל. זאת בשונה מכוננית דקורטיבית קלה המיועדת לפרטי נוי או ארונית שירות קטנה. אצלנו בניסנהויז תוכלו למצוא גם גלגלים לריהוט כבד.

שימוש מיועד – בתכנון והתייחסות לעומס אשר יוטל על הגלגלים חשוב לקחת בחשבון את הייעוד של הרהיט, שכן סלון או כיסא משרדי אינם נושאים את משקלם בלבד, אלא גם את משקל המשתמשים היושבים עליהם, לעתים לזמן ממושך, בשונה ממזנון או פריט אחסון. חשוב להתאים גלגלים לרהיטים כבדים ולהבטיח שאלה לא יישברו ו/או יקרסו בזמן קצר ולדאוג לזווית מתכת מתאימה במידת הצורך.

גלגלים לרהיטים - כסא של פרקט

גודל הגלגל – גודל הגלגל ישפיע על התנועה והשימוש, אולם גם על העיצוב. גלגלים רחבים וגבוהים יותר עשויים לפגום בנראות ובעיצוב של רהיט דקורטיבי, אולם גלגל קטן יותר עשוי לשקוע, להישבר ולא לספק את התמורה הנדרשת. במקרים מסוימים עדיף לחלק את העומס באמצעות התקנת כמות גדולה יותר של גלגלים, על פני בחירה בגלגלים מאסיביים.

מעצור – ישנם גלגלים לרהיטים אשר מגיעים עם מעצור, ומספקים תנאי בטיחות ונוחות. גלגלים עם מעצור ניתן לנעול ולפתוח על פי צורך, ולמנוע תזוזה מיותרת של הרהיט.

גלגלים לרהיטים

גלגלים לרהיטים כבדים

גלגלים לרהיטים כבדים מספקים לך את הפתרון האידיאלי לניידות ונוחות. עם תכונותיהם הייחודיות והיתרונות המותאמים אישית, הם מבטיחים שהרהיטים הכבדים שלך יהיו נגישים  בכל פעם שאתה צריך להזיזם. הגלגלים המתקדמים שלנו מעניקים לך שליטה מוחלטת על התנועה, כך שתוכל להזיז את הרהיטים בקלות ובבטחה, בלי לגרום לנזק לרצפה או לרהיט עצמו. בנוסף, הגלגלים שלנו מיוצרים מחומרים איכותיים ועמידים, המבטיחים אורך חיים ארוך וביצועים מעולים. תן לרהיטים הכבדים שלך לזוז בקלות ובטיחות עם גלגלים מותאמים אישית לצרכים שלך.

ניסנהויז תעשיות בע"מ מספקים מגוון רחב של סוגי גלגלים: עבור ריהוט, גלגלים לעגלות וגלגלים לתעשייה, באיכות בלתי מתפשרת, תוך שימוש בחומרי גלם שונים באיכות גבוהה ויצירת התאמה לכל רהיט ולכל צורך. כל הגלגלים ומוצרי הפרזול המיוצרים על החברה עומדים בתקנים מחמירים בתחום האיכות והבטיחות, לעמידות ארוכת שנים ולשביעות רצון לקוחות החברה.

גלגלים לריהוט | שאלות תשובות

גלגלים הם מהאלמנטים היחידים שאמורים לספק גם פתרון פונקציונאלי וגם יתרון אסתטי עבור סוגים שונים של רהיטים. לכן חשוב לדעת איך לבחור גלגלים דקורטיביים לריהוט, מה ההבדל בין גלגלים קטנים לריהוט לבין גלגלים גדולים יותר וכיצד כל זה קשורה לפתרונות פרזול וכמובן זווית מתכת מתאימה ?

השימוש בגלגלים לרהיטים הוא קונספט חדשני המשלב אלמנטים של אסתטיקה ושימושיות כדי להגדיר מחדש את האופן שבו אנו רואים ופועלים עם הריהוט היומיומי שלנו. גלגלים לרהיטים, שיכולים להתאים גם בתור גלגלים לרהיטים כבדים במיוחד, הם סוג של חומרה שניתן לחבר לרהיט כדי להפוך אותו לנייד.

גלגלים לריהוט כבד עשויים בדרך כלל מחומרים יציבים כגון מתכת או פלסטיק ותוכננו לתמוך במגוון משקלים. סוגי הרהיטים שיכולים ליהנות מגלגלים נעים מכיסאות, שולחנות ושולחנות, ועד לפריטים כבדים יותר כמו ארונות ושידות. תוספת הגלגלים יכולה להפוך רהיטים סטטיים ומסורבלים לחתיכות גמישות וניתנות להזזה שיכולות להתאים את עצמן לצרכים המשתנים ללא הרף של בית מודרני.

גלגלי ריהוט מגיעים בגדלים, חומרים ועיצובים שונים כדי להתאים לסוגי רהיטים שונים, תנאי ריצוף והעדפות אישיות. אלה הנפוצים כוללים גלגלים מסתובבים, גלגלים קשיחים וגלגלי גזע. גלגלים מסתובבים, כפי שהשם מרמז, יכולים להסתובב 360 מעלות, ומציעים יכולת תמרון גבוהה. גלגלים קשיחים, לעומת זאת, נעים רק בקו ישר ומציעים יציבות רבה יותר.  

גלגלי ריהוט הם לא רק ניידות; הם יכולים גם להיות תוספת מסוגננת לעיצוב הבית שלך. עם מגוון אפשרויות זמינות בסגנונות וינטג', מודרניים ותעשייתיים, הם יכולים להתאים ולשפר את המראה הכללי של הרהיטים שלך. הדבר החשוב הוא לשלב זווית מתכת ועבודות פרזול חזקות, על מנת להבטיח עמידות גם של גלגלים קטנים לריהוט. פרזול גלגלים הוא חלק מתהליך הייצור ומבצעים אותו לפי סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ובטיחו

בחירת גלגלי הריהוט תלויה במידה רבה בסוג הרהיט ובמשקלו, במשטח הרצפה ובצרכים הספציפיים שלך. לדוגמה, רהיט כבד יותר ידרוש גלגלים גדולים וחזקים יותר. אם יש לך רצפות עץ או למינציה, אולי תרצה לבחור בחומרי גלגלים רכים יותר כמו גומי או פוליאוריטן כדי למנוע שריטות. גלגלים מסתובבים מתאימים לרהיטים שיש להזיז אותם בתדירות גבוהה, בעוד שגלגלים קשיחים הם אידיאליים לרהיטים שצריכים להישאר במקום אחד אך עשויים להזדקק למיקום מחדש מדי פעם. 

תחזוקה של גלגלי רהיטים היא פשוטה יחסית. בהתאם לסוג הגלגל, ייתכן שיהיה צורך לשמן אותם מדי פעם כדי להבטיח פעולה חלקה. 

תלוי במידה רבה בסוג הגלגלים ובמשטח הרצפה. גלגלים קשיחים עלולים לשרוט או להזיק למשטחים רכים כמו עץ קשה או למינציה. כדי למנוע זאת, בחרו בגלגלים רכים יותר, או שקלו להשתמש במגני רצפה, הכי טוב יהיה להתייעץ עם מומחה בתחום.  ניקוי קבוע של הגלגלים יכול גם למנוע הצטברות של פסולת שעלולה לשרוט את הרצפות. 

לקבלת ייעוץ מקצועי לבחירה נכונה של גלגלים לריהוט שלכם
חייגו עכשיו 03-5509665
או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה