סליידר
מסגרית ניסנהויז בע"מ

גלגלי גומי - ניסנהויז תעשיות

מהו גלגל גומי

אחד הגלגלים הנפוצים ביותר בימינו הוא גלגל גומי. אמנם בבית נמצא גלגלי פלסטיק בשפע וגם גלגלי אלומיניום יכול להיות נהדרים, אך לגלגל הגומי יש כמה יתרונות שמבליטים אותו מעל האחרים. אנו במסגריית ניסנהויז בע"מ נותנים שירות עבור גלגלים נוספים, אך במאמר זה נדגיש את השימושים בגלגל הגומי ואת יתרונותיו.

גלגל גומי עמיד לאורך שנים

כשאנו קונים מוצר כלשהו אנו רוצים שהוא יחזיק מעמד לאורך שנים רבות. ככל שהוא מחזיק מעמד לשנים רבות יותר אנו מבינים שהקנייה שביצענו הייתה קנייה כדאית. כשמדובר על גלגלים לכל שימוש שהוא, בין אם גלגלים למכונות כבדות או גלגל שמיועד לרהיטים גדולים לבית, יש צורך בגלגל איכותי ביותר כי השחיקה שלו מוגברת. גם גלגלים שמיועדים לפריטים שלא זזים בצורה רבה במהלך פעילותם, מכונות סטטיות או רהיטים, ישחקו את הגלגלים בצורה משמעותית. אנו במסגריית ניסנהויז מספקים גלגלים איכותיים כבר שנים רבות ובכך אתם יכולים להיות בטוחים!

עוד אחד מהיתרונות הגדולים של גלגל גומי ואולי גם הבולט שבהם הוא הגמישות שלו. לא רק שמדובר על חומר גמיש ועמיד במיוחד, שמתאים גם לתנאי שטח לא פשוטים, לאורך זמן ואף כנגד חומצות, מדובר על אחד החומרים שהכי קל לעבוד איתם. מהגומי ניתן ליצור תבניות רבות ככל העולה על הדעת ללא הגבלה, וכך ניתן לייצר גלגלים מותאמים אישית באופן מדויק בגודל ובמאפיינים. כמו כן, הגלגלים לא צריכים להיות נקודה לא מעוצבת וגלגל הגומי מציב אפשרויות צבעוניות במיוחד. ניתן לבחור גלגלים בכל קשת הצבעים והייצור שלהם יהיה פשוט ומהיר.

גלגל גומי אדום המתאים למשא של עד 50 ק"ג

גלגל גומי אדום

גלגל גומי

גלגל גומי

גלגל גומי לבן עם פלטה

גלגל גומי לבן עם פלטה

גלגלים שקטים ובטיחותיים

גלגל גומי הוא גלגל שקט מאוד. אמנם זה תלוי בעוד פרמטרים כמו למשל איכות הגלגל וכמובן המשטח שעליו הוא נוסע, אך למעשה אם הגלגל מתגלגל על משטח חלק, אפילו שיש עליו משקל רב הוא יהיה שקט במיוחד. לכן גלגלי גומי מתאימים מאוד לעגלות. אנו במסגריית ניסנהויז עומלים על הגלגלים הכי טובים שיש כך שאתם תוכלו ליהנות מהגלגלים הכי טובים ושקטים שיש. הגלגלים גם בטוחים מאוד כי הם לא מחליקים כמו גלגלים אחרים. גלגלי ממתכת ואפילו גלגלי מפלסטיק, שנחשב לחומר מחוספס, יכולים להחליק או להישבר. עם גלגל הגומי שלנו הדאגות האלו לא יהיו כלל חלק מעולמכם.

גלגלים לתעשייה

הגלגלים שלכם יקבעו את איכות העבודה

יש אנשים שמזלזלים בגלגלים ובחשיבותם מכיון שהם חושבים שכל גלגל יעזור להם מידה ולכן לא משנה באמת איזה גלגל הם יבחרו. אך יש הבדל עצום בין גלגלי אלומיניום לגלגי גומי ובין גלגלי גומי לגלגלי סיליקון, וכל אחד מהם יכול להתאים לשימושים אחרים ולפרקי זמן אחרים. חשוב מאוד לבצע את ההתאמה בין גלגל לבין מה שהוא סוחב בצורה שקולה, וכמובן לבחור במסגרייה איכותית שתספק את הגלגלים הכי טובים שיש. גלגל אחד שבור והעבודה שלכם נתקעת, בין אם זה הגלגל של הכיסא המשרדי שלכם ובין אם מדובר על עגלת משא שאמורה לשאת סחורה.

גלגל גומי כחול

יכול להיות שכבר פגשתם אותו ויכול להיות שהשתמשתם בו בלי לדעת, אך זה הזמן להכיר אותו מקרוב. גלגל גומי כחול הוא אחד הגלגלים הנפוצים ביותר. הצבע שלו הוא אמנם לא עניין מכריע אך גם הצבע הזה עדיין נשאר בראש רשימת הצבעים הנפוצים לגלגלים בתחום. מה היתרונות של גלגל גומי, למה הוא כל כך שימושי, מי משתמש בו ומה חשוב לדעת לפני שקונים?

גלגל גומי כחול

מי משתמש בגלגלי גומי כחולים?

לא סתם אמרנו שאת גלגלי הגומי הכחולים אפשר לראות בכל מקום, הם מהגלגלים הכי נפוצים שיש בתחום. ניתן לראות אותם אפילו בסופר מרקטים ולמרות שגלגלי המתכת הם אולי אלו שבסופו של דבר מזוהים עם העגלות והמתכתיות, יש לא מעט סופרים ומרכולים שכבר עברו לגלגי גומי בגלל השקט שהם מספקים ובגלל העמידות לטווח הארוך. גם בתעשיות כבדות יותר משתמשים בהם בגלל יכולת ההעמסה שהם מספקים לעגלה שהם מניידים וגם בשימושים ביתיים ניתן למצוא אותם לא מעט.

מה היתרונות של גלגלי גומי?

כשבוחרים גלגלים לתעשייה בראש ובראשונה רוצים לבחור גלגלים עמידים ואיכותיים לטווח הארוך וגלגלי הגומי מספקים את זה בצורה נפלאה. הגלגלים לא סובלים מבעיות כמעט כלל ויש כיום גם גלגלים שעמידים לחומצות וכימיקלים שונים. כמו כן, הגומי שמרכיב את הגלגלים הוא גומי דחוס וכך למעשה הם לא יכולים לסבול מתקר כמו צמיגים, והתמרונים שלהם נשארים איכותיים בגלל הדחיסות שלהם. למרות שהם מספקים תנועה חלקה ותמרונים נפלאים עדיין החיכוך שלהם מונע תאונות רבות וניתן לשלוט עליהם בצורה די פשוטה.מה חשוב לזכור לפני שבוחרים גלגלים? הגלגלים שאתם בוחרים צריכים להיות שימושיים ביותר וזה אומר שאתם צריכים לבחון את כל האפשרויות שיש בשוק וחשוב שתתעכבו על האפשרות של מעצורים. גלגלים עם מעצורים מובנים יכולים לחסוך לכם הרבה כאבי ראש וכך תוכלו לתפעל אותם בצורה יותר קלה.חשוב לזכור שלא משנה עד כמה הגלגל יהיה איכותי, אם הוא לא יעבור התקנה מתאימה הוא עלול להישבר ולצאת ממקומו ואז הרכישה האיכות שלא בכלל לא תבוא לידי ביטוי.

מה חשוב לזכור לפני שבוחרים גלגלים?

האיכות הטובה ביותר והתאמה מושלמת ללקוח ולצורך

לנו במסגריית ניסנהויז חשוב שתהיו מאושרים ועד היום הלקוחות שלנו יעידו על כך בפה מלא כי אנו מצליחים במשימה. גם אתם יכולים ליהנות מגלגל גומי עמיד וחזק לאורך שנים כאשר הגלגלים שלנו תמיד מגיעים בהתאמה מושלמת לפי צרכי הלקוח. אנו תחילה מבינים למה הגלגל אמור להיות מיועד וכמובן מה הדרישות הנוספות לגבי גודל, עיצוב וכמובן תקציב מצד הלקוח, ולאחר מכן אנו מספקים את הגלגל בהזמנה מהירה במיוחד. כמובן שהשירות תמיד ניתן עם חיוך ומלא בהסברים מפורטים כך שאתה לא צריך להיות בעל הבנה גדולה בתחום כדי לבחור גלגל מושלם, אלא רק לבחור במסגרייה המושלמת!

גלגלי גומי בכל הגדלים מחכים רק לכם

עשרות שנות ניסיון יכולות לספק לכם את העבודה הכי טובה שיש, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו כדי להתחיל במשימה. אנו אלופים בפרזול, ומעגל הלקוחות העצום שלנו מוכיח זאת לכל לקוח חדש שמצדו מקבל שירות מעולם אחר. מקצועיות ללא פשרות ויסודיות בכל עבודה, עם פתרון כל הבעיות על הצד הכי יצירתי שיש. אנו עובדים עם המגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי וגם אתם יכולים להצטרף למשפחה ולהבין מהי תודעת שירות אמיתית ומהי מסגרייה שנותנת מענה לכל פרט ופרט.פרזול יכול לסייע לכם מאוד, אך הפרזול שלנו יסייע לכם לכל החיים ויפתור לכם את כל הבעיות. לעבודות הכי טובות שיכולות להיות ובתהליך נעים וחווית שירות מדהימה, אל תהססו לפנות אלינו עוד היום ונשמח לייעץ, ללוות ולהיות שם בשבילכם!

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה