סליידר
מסגרית ניסנהויז בע"מ

גלגלי מתכת

מחפשים גלגלי מתכת המתאימים לצרכים שלכם? במסגריית ניסנהויז תמצאו מגוון רחב ביותר של מוצרים, שמהם לא תתקשו לבחור את זה הדרוש לכם.

גלגלי מתכת - יש לכם את כל הסיבות לפנות אלינו:

  • מבחר גדול של מוצרים
  • מוצרי איכות, שעומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר
  • ניסיון שנצבר מאז שנת 1925
  • שירות מעולה שניתן לכל לקוחותינו
  • התאמה טובה של המוצרים לצורכי הלקוח

להזמנת גלגלי מתכת חייגו עכשיו  03-5509665

גלגלי מתכת | גלגלי ברזל לרהיטים

ריהוט נבחן בין היתר בהתאם לנוחות שלו, וגלגלי מתכת, גלגלי גומי  או גלגלי ברזל לרהיטים יכולים להפוך את מוצרי הריהוט שאתם מייצרים לנוחים במיוחד לשימוש. כך למשל, ספה על גלגלים ניתנת להזזה בקלות רבה, וכך קל יותר לנקות מתחתיה.  גלגלי מתכת חשובים במיוחד לריהוט תינוקות, שכן לעיתים קרובות יש צורך להזיז את המיטה או את השידה כדי להוציא חפצים שנופלים מאחורי הרהיט. גלגלים הופכים את המשימות הללו לפשוטות במיוחד.

מסגריית ניסנהויז מתמחה בייצור גלגלי מתכת לכל סוגי הרהיטים, ובדגש על ריהוט לתינוקות. המסגרייה הינה היחידה שמייצרת גלגלים לריהוט תינוקות ישראלי, שנחשב למוביל בעולם כולו.

גלגלי מתכת - ניסנהויז תעשיות בע"מ

למה גלגלי מתכת ?

מתכת היא חומר אמין ועמיד, שיחסית קל לעצב אותו במגוון צורות. לאור האמור, קל להתאים את גלגלי המתכת לצרכים שונים – בין אם מדובר בייצור רהיטים, צרכים תעשייתיים ועוד. בשימוש נכון, המתכת אינה מצריכה שום תחזוקה, והיא עמידה לאורך זמן. אנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים, שמאפשרים ללקוחותינו לעשות שימוש במוצרים שלנו במשך שנים ארוכות.

מסגריית ניסנהויז מספקת גלגלים לתעשייה  לענפי תעשייה שונים, ומקפידה על התאמה טובה של המוצרים ללקוחות. מוצרי האיכות של המסגרייה מאפשרים ללקוחותיה לשדרג את תהליכי העבודה שלהם.

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה