סליידר
מסגרית ניסנהויז בע"מ

זוויות ברזל לפרזול

הברזל הוא חומר חזק במיוחד שיכולה לעזור בתמיכת אלמנטים שונים בבנייה ובענף ייצור הרהיטים. זוויות ברזל ממחישות זאת על הצד הטוב ביותר, שכן מדובר באלמנטים תומכים בעלי יכולת נשיאת משקלים מרשימה ולזמן ארוך במיוחד. להלן הרחבה בנושא זה:

מהן זוויות ברזל?

כל סוג של זוויות ברזל מאופיין בתכונות הבאות:

  • מספר האפשרויות להברגה – כל זרוע זווית מציעה מספר אפשרויות להברגה למשטח.
  • עובי הזווית – עובי הפרופיל של הזווית יקבע למעשה את העומס שבו היא יכולה לעמוד.
  • משקל העמסה מקסימלי – נתון שנקבע ע"י היצרן וקשור לממדים, סוג החומר ומספר אפשרויות ההצמדה למשטח.
  • סוג הקצה – ישר או מעוגל. הדבר חשוב כאשר מעוניינים שהזווית לא תתלבש על הקורות אלא בתוכן. זהו אלמנט הנפוץ מאוד במוצרי עץ, ובעולם הריהוט והמשקופים.
  • הגנה מפני קורוזיה – רוב זוויות הברזל עשויות מברזל מגלוון בציפוי אבץ חמצני להגנה מפני התפתחות חלודה.
    כפי שניתן להבין, זוויות ברזל איכותיות הינן חזקות ביותר, שכן מדובר בחומר שאינו משתנה עם הזמן ועמיד בפני מתיחה. כיום משתמשים בזוויות הברזל בעיקר כאשר מעוניינים בהעמסה חזקה, למשל, כאשר מעוניינים לחבר בין קורות של פרגולות או לצרכי בניית מבנים קלים (מחסני גינה למשל), אך גם בתחום ייצור הרהיטים ובתעשייה בבניית אלמנטים כבדים הרבה יותר (פרופילים בעלי עובי גדול יותר).

מהן זוויות ברזל לפרזול?

זוויות הברזל צריכות לעתים לעמוד גם במשימה נוספת והיא העמידה בקונספט העיצובי שבחר הלקוח, שכן מדובר במוצר פרזול לכל דבר ועניין. כמובן שכאשר מדובר בזוויות נסתרות מהעין לעיצוב אין שום חשיבות, אך ברוב המקרים הזוויות השונות גלויות ועל כן יש לבחור מביניהן בהתאמה אישית. זוויות ברזל לפרזול מגיעות בדרך כלל בצבע מוזהב או שחור, כאשר ניתן למצוא עיצובים שונים שאמורים להתאים למבנה הכללי הנושא אותם. כשמדובר בפרזולים איכותיים במיוחד, הדבר מתבטא בעובי פרופיל מינימלי שמשרה אסתטיקה, אך יחד עם זאת אינו פוגע בכוח ובמשקל המקסימלי המותר להעמסה.

איך בוחרים זווית ברזל מתאימה?

ראשית כל, יש לבחור בחברה שמתמחה בייצור זוויות ברזל ברמה גבוהה ובהתאמה אישית מלאה. חברה כזו תחזיק באישור מכון התקנים ואף תציע לכם אחריות מלאה על הזוויות שתרכשו. חשוב להסביר בפני נציגי החברה את הצורך בזוויות השונות עוד בשלב הראשוני, ובמידת האפשר להוסיף תוכנית אדריכלית אם מדובר בפרויקט בנייה הדורש התאמה מיוחדת. בשלב הסופי ניתן להשלים את רכישת שאר מוצרי הפרזול בהתאם.

מסגריית ניסנהויז מציעה עבורכם מגוון רחב של זוויות ברזל לפרזול ולכל צורך אחר שיעלה.

התאמת זוויות ברזל לגלגלים לתעשייה

זווית ברזל היא אחד מהמרכיבים החשובים ביותר לייצור גלגלים לתעשייה. גלגלים לתעשיה הם אלמנט עיקרי במכונות וברכבים והם משפיעים באופן ישיר על הביצועים והיכולת של הרכב או המכונה לתפקד כראוי. זוויות ברזל, המכונות גם זוויות הפלטפורמה או זוויות הגלגל, מתייחסת לזווית המסובכת בין הציר המרכזי של הגלגל לפלטפורמת הסטיה.

למרות שלחלק מהאנשים זוויות ברזל נראות כמרכיב קטן ופשוט, הן משפיעות באופן משמעותי על עמידות הגלגל, יכולת הקידוח והנסיעה והיכולת הכללית של הרכב או המכונה לתפקד באופן אופטימלי. עמידות הגלגל תלויה בגדלו ובזוויתו של הברזל, כך שחשיבותה נמשכת לאורך זמן. גלגלים לתעשייה עם זווית ברזלית שאינה מדויקת יכולים לחוות שחיקה מוגברת ולצרוך במהירות יתרה. בנוסף, זוויות ברזל לא מדויקות עשויות לגרום להתפקדות לא אופטימלית, בעיקר במהירויות גבוהות או בתנאים קשים. זוויות ברזל מדויקות מאפשרות קידוח מדויק ואחיד במשטח הדרכה, מה שמקנה לגלגלים יכולת נסיעה ומשא מדויקת והכי חשוב – יציבות.

צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון לקבלת ייעוץ מקצועי ואמין מטעם מומחי החברה שלנו 03-5509665

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה