סליידר
מסגרית ניסנהויז בע"מ

פרזול זוויות מתכת עושים רק בניסנהויז!

בבניית ויצירת מתקנים ורהיטים רבים, ישנה חשיבות עליונה ליציבות הקונסטרוקציה והתמיכה המלאה של החלקים הניצבים זה לזה. זוויות מתכת מסוגלות לספק זאת על הצד הטוב ביותר, שכן מדובר במוצרי פרזול ייחודיים שאמורים לשאת עומס רב ולחבר בין שני חלקים ניצבים בצורה מושלמת.

זווית מתכת לתמיכה מושלמת

כאשר עוסקים בעבודות בנייה שונות, החל מבניית פרגולה בחצר ועד להקמת קירות במבני מגורים או במבני תעשייה, נזקקים פעמים רבות לתומכים שמסוגלים לשאת משקלים כבדים.
זוויות המתכת נוצרו על מנת לעזור ביישום עקרונות רבים המאפיינים בנייה איכותית. בין היתר:

א. עבודה בניצב – מבנים מחזיקים מעמד יציבים וחזקים כאשר הם נבנים בניצב. משמעות הדבר היא כי כאשר מחברים בין שני חלקים שונים, יש לוודא כי הם מעוגנים זה לזה ב-90 מעלות ועל ידי כך העומס אינו גורם לקריסה.
ב. עומס מקסימלי – אין לעבור את עומס המשקל המקסימלי שכן מצב זה עשוי לגרום בסופו של דבר לפגיעות ברכוש ובנפש.

כך למשל, כשבונים פרגולה צריך מתקן שיאפשר את הישענות הגג על עמודי התמיכה, וכשבונים ריהוט לתינוקות, כמו מיטות או עריסות למחלקת יולדות, צריך לוודא שהמשטח ייתמך כראוי.

בכל המקרים הללו השימוש בזוויות מתכת או זווית ברזל  היא הדרך המומלצת ביותר. מדובר במתקנים בעלי כושר נשיאה מעולה, המתאימים לנשיאת משקלים קלים וכבדים כאחד.

זוויות מתכת

אילו סוגי זוויות מתכת לפרזול ניתן למצוא כיום בשוק?

ניתן למצוא מספר סוגי זוויות שנבדלות אלו מאלו במספר פרמטרים:

סוג המתכת – כל זווית מתכת יכולה להיות עשויה ממתכת שונה כגון פלדה מגולוונת, אבץ, זוויות מתכת ואף זוויות ברזל לפרזול . לא משנה באיזה סוג תבחרו, בכל מקרה תזכו בזווית חזקה במיוחד אשר יכולה לעמוד כנגד משקלים רבים.

ממדים – ישנן זוויות מתכת גדולות וישנן קטנות יותר. הגודל קובע את השימוש שכן יש הבדל בין זוויות מתכת שאמורות להחזיק מושב של כיסא לעומת זוויות שמחזיקות עמודים וקירות במבני תעשייה. הממדים כוללים גם את בדיקת עובי הזווית.

מספר אפשרויות ההברגה – כל סוג של זווית כולל בדרך כלל מספר אפשרויות להברגה, כאשר ניתן למצוא כאלו שכוללות מספר מועט ואחרות "מחוררות" יותר.

זווית מתכת

איך בוחרים זוויות מתכת?

על מנת להבטיח ככל שניתן שהמשטח מחוזק לתומכים בצורה מיטבית ושלא תהיה סכנה שהוא ישתחרר וייפול, מומלץ לרכוש זוויות מתכת העונות על הפרמטרים הבאים:

  • מיוצרות על ידי מומחים בתחום – זוויות המיוצרות על ידי חברה ששמה הולך לפניה בתחום של ביצוע עבודות מסגרות ופרזול יהיו בדרך כלל כאלה העומדות בכל דרישות תקני הבטיחות והאיכות. לכן, כדאי אפילו לשלם קצת יותר, ולדעת שאתם רוכשים מתקנים שיוכלו לשאת את המשקל המיועד לאורך זמן ולא יהוו סכנה לסביבה.
  • מתאימות למשקל הרצוי – יש זוויות מתכת קטנות ויש זוויות יותר גדולות. כל זווית יכולה לשאת משקל מסוים בלבד. על מנת למנוע קריסה של הקונסטרוקציה, חשוב לרכוש מתקנים שיוכלו לעמוד בעומס של המשקל שהן אמורות לשאת.
  • מגיעות עם אחריות – חשוב מאוד לקבל אחריות מלאה על כל זווית שאתם רוכשים. אחריות זו צריכה לאפשר לכם לקבל שירות מהחברה בכל מקרה של היתקלות בבעיה.
פרזול זוויות מתכת

עיצוב הזווית חייב להלקח בחשבון!

גם את נושא הצורה יש לקחת בחשבון, מאחר שהזוויות השונות מהוות חלק בלתי נפרד מהמבנה או הפריט המסוים ולכן משפיעות רבות גם מבחינה עיצובית. בחלק מהמקרים מדובר באלמנטים נסתרים שאינם נראים כלפי חוץ אך במקרים אחרים, הזוויות משמשות כמוצר פרזול לכל דבר ועניין אשר משפיע על מראה התוצר הסופי. לאור זאת, זוויות מתכת לפרזול צריכות להיות מעוצבות להפליא ולהשתלב באופן הרמוני מבחינה עיצובית. לצרכים אלה חשוב לבחור מראש בזוויות איכותיות שאינן מחלידות, בצבע המתאים (כסוף, מוזהב וכו'), ובצורות אסתטיות עד כמה שניתן.
 ניסנהויז היא מסגריה איכותית וותיקה המציעה עבורכם מגוון רחב של פרזול זוויות מתכת עבור כל צורך שהוא.

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה