סליידר
מסגרית ניסנהויז בע"מ

השימוש מתוך מגוון סוגי הפרזול השונים דווקא בפרזול אלומניום נפוץ בקרב לקוחות פרטיים וחברות. מבחינת הלקוח הפרטי, שירותי פרזול מיועדים בעיקר לשדרוג רהיטים קיימים. אפשר לרכוש ידיות חדשות כדי לרענן את מראה הבית או העסק, להחליף צירים שחוקים וגם להתעניין לגבי ברגים. השימוש הנפוץ ביותר בשירות מן הסוג הזה מבחינת הלקוח הפרטי הוא גלגלים. אנשי מקצוע בתחום הפרזול עוסקים הרבה בייצור גלגלים ובפרזול גלגלים מאלומיניום.

פרזול אלומיניום

אלומניום הוא חומר גלם נוח לעבודה ויתרונותיו מנוצלים היטב גם במהלך שירותי ועבודות פרזול. המטרה היא לייצר בעזרת אלומניום שורה ארוכה של מוצרים ייחודיים כגון:

  • ידיות
  • צירים
  • ברגים
  • גלגלים
  • מעבי כוח

פרזול אלומניום לחברות ולקוחות פרטיים

השימוש במוצרי פרזול אלומניום נפוץ בקרב לקוחות פרטיים וחברות. מבחינת הלקוח הפרטי, שירותי פרזול מיועדים בעיקר לשדרוג רהיטים קיימים. אפשר לרכוש ידיות חדשות כדי לרענן את מראה הבית או העסק, להחליף צירים שחוקים וגם להתעניין לגבי ברגים. השימוש הנפוץ ביותר בשירות מן הסוג הזה מבחינת הלקוח הפרטי הוא גלגלים. אנשי מקצוע בתחום הפרזול עוסקים הרבה בייצור גלגלים ובפרזול גלגלים מאלומיניום.

דרישות השירות לפרזול אלומיניום

א. איכות – חברה המייצרת רהיטים או מוצרים אחרים לא יכולה להרשות לעצמה להתפשר על תהליך בקרת האיכות של פרזול אלומניום. עליה לרכוש את מוצרי הפרזול מבעלי מלאכה מנוסים ומיומנים, המספקים אחריות ושקט נפשי לתקופה ארוכה.
ב. מחיר – העלות של מוצרי אלומיניום היא חלק בלתי נפרד מהיתרונות של החומר. מצד שני, בכל מוצר פרזול מגולם מחיר העבודה. התוצאה מבחינת חברות צריכה להיות עלות אטרקטיבית שתאפשר מכירה של הרהיטים או המוצרים במחיר משתלם.
ג. מהירות – פרזול מתבצע עם מכבשים של עד 160 טון. מכבשים אלו מבטיחים מהירות גבוהה והם יעילים בייצור זוויות חיזוק במגוון ידיות, תומכים ומתלים למדפים, צירים ומחברים לפרגולות ועוד. ריכוז דרישות הפרזול תחת קורת גג אחת תורם לעמידה בלוח הזמנים ופועל למען האינטרסים של החברות.

השימוש באלומניום לצרכי פרזול

כפי שניתן להבין, השימוש באלומניום הוא יחסית ותיק. יש הרבה דוגמאות לאופן בו אלומניום שימש עבור ייצור של ידיות פרזול לרהיטים, פרזול לרהיטי תינוקות ואפילו פרזול לזכוכית. המאפיין המשותף לכל עבודות הפרזול הוא שימוש באלומניום איכותי ועמיד. העבודות מתבצעות לפי דרישות הלקוח וגם לפי המידות בשטח. רק כך ניתן להפיק את המרב מהאלומניום ומהשיטות המתקדמות עבור פרזול יעיל.

הטיפ העיקרי בהקשר של שימוש באלומניום לצורכי פרזול הוא לשים לב לתקן. אין סיבה להתפשר על פרזול שאינו עומד בתקן המבטיח איכות ללא פשרות ולאורך זמן. דגש אחר כדאי לשים על מנגנוני הבטיחות, התחזוקה וההתקנה. חברות המזמינות מוצרי פרזול עבור רהיטים יכולות לקבל הצעת מחיר מסודרת המתחשבת בכמות הציוד וגודל ההזמנה.

בנוסף, נדרשת מעורבות מקצועית שתדע להבחין בין פרזול איכותי ומקורי לבין תחליפים זולים. הפרזול הוא חלק בלתי נפרד מהרהיטים ומהמוצרים העומדים למכירה באולמות התצוגה השונים.

נציגי מסגרית ניסנהויז בע"מ ישמחו לספק לכם את כל הפרטים על פרזול אלומניום וכמו כן מגוון סוגי פרזול לתעשייה ולחגזר הפרטי . צרו קשר עמנו קשר במס' 03-5509665 תאמו פגישת ייעוץ לא מחייבת ותקבלו הצעת מחיר המותאמת לכם.

נציגי מסגרית ניסנהויז בע"מ ישמחו לספק לכם את כל הפרטים על פרזול אלומניום.
תאמו פגישת ייעוץ לא מחייבת ותקבלו הצעת מחיר המותאמת לכם.

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה