סליידר
מסגרית ניסנהויז בע"מ

פרזול בחולון – כל סוגי עבודות הפרזול

מאז שנת 1952 מייצרת "ניסנהויז תעשיות " מוצרי ברזל שונים ומגוונים, מפעל ייצור פרזול בחולון. אלפי הלקוחות המרוצים שנהנים ממוצרינו יוכלו להעיד על שירותי פרזול ברמה הגבוהה ביותר. בין אם מדובר בייצור לצורכי בנייה ובין אם מדובר בעבודות אומנות המשלבות עבודות דקורטיביות, מבטיחה המסגריה איכות גבוהה של ייצור. היכולת ליצור טווח כה מגוון של מוצרים ולענות על כך צורך, מבטיח כי תוכלו ליהנות בדיוק – אבל בדיוק – ממה שחלמתם עליו. החל מסורג מעוצב ועד שער יפהפה. אנשי המקצוע במסגריה שלנו מקפידים להתפתח ולהתחדש, תוך שימוש בכלים הטובים והעמידים ביותר. הם עושים שימוש בשיטות העיבוד המורכבות ביותר שאפשר למצוא בתעשיה, על מנת לייצר עבורכם את מוצר הברזל המושלם וכל זה במסגריות פרזול בחולון.

פרזול זכוכיות איכותי ויסודי

אם אתם חושבים שהעבודה חייבת להתבצע עם חומרים חזקים כמו עץ משטחי מתכת גדולים, כמו למשל פרזול גלגלים והתקנת מסילות, אצלנו במסגריית ניסנהויז מבצעים גם פרזול לזכוכיות.

פרזול לזכוכיות היא משימה לא פשוטה והיא דורשת הרבה ידע והיכרות עם החומר הרגיש שנמצא בכל מקום בחיינו, והתוצר הסופי נותן לנו ליהנות ממיטב מוצרי הזכוכית המעוצבים והיוקרתיים ביותר כמו שולחנות לפינות ישיבה, שולחנות אוכל, דלתות פנימיות לבתים ולמשרדים ועוד.

ייצור גלגלים ומבלטים

אנו נייצר עבורכם כל גלגל מתכת שרק תרצו; גלגלים לתעשייה, גלגלים לעגלות, לרהיטים ולמכונות. גלגלים עשויים מכלל סוגי המתכות ובכל עיצוב שיעלה בדעתכם, ייוצרו אצלנו תחת פיקוח איכות, תוך עמידה בתקנים מחמירים. את גלגלי המתכת שלנו נייצר אך ורק מחומרים עמידים ביותר שיבטיחו את תקינות המוצר לאורך שנים לאחר רכישתו, בתנאי כמובן שנשמר ושומן כראוי אחת לתקופה הנחוצה לכל גלגל וגלגל.

פרזול בחולון

אצלנו בניסנהויז פרזול בחולון תוכלו למצוא את המבלטים הטובים ביותר לתעשיה. המבלטים שלנו מיוצרים באמצעי תכנון וייצור ממוחשבים, ומבטיחים שלא יתקיימו חריגות בייצור. המבלטים המיוצרים על ידנו עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. אנו מסוגלים לספק לכם שירותי ייצור של מבלט מכל סוג, בתכנון קפדני באמצעות כלים חדישים שיבטיחו שהתוצאה תהא זהה למה שביקשתם. נוכל לייצר עבורכם מבלטים עד לגודל של 500 על 800 מילימטר המסוגלים לעמוד בלחץ גבוה של עד 100 טון.

מה הופך את הפרזול שלנו לאיכותי ביותר שיש?

  • אנחנו במסגריית ניסנהויז מספקים פרזול בחולון כבר שנים רבות ומה שהופך את העבודתינו לכל כך איכותית הם מספר ערכים שהם נרות לרגלינו ואחד מהם הוא איכות החומרים. איכות החומרים צריכה להיות מהגבוהה ביותר וכך הלקוח מקבל עבודה איכותית ורהיטים חזקים ויציבים לאורך זמן. פרזול טוב הוא כזה שמחזיק מעמד לשנים רבות, אינו מחליד ואינו מתעקם בקלות ואת כל אלו ניתן לקבל רק אחרי עבודה יסודית עם חומרים מהשורה הראשונה וכמובן הרבה ניסיון בתחום.
  • פרזול איכותי הוא כזה שמתבצע בצורה מעודנת וסבלנית. לא כל פרזול הוא פרזול גדול שמתאים אך ורק לתעשייה או לפריטים גדולים מאוד, הוא יכול להתבצע גם בחומרים עדינים כמו כלי עץ רגישים מעץ דק או לזכוכית, וגם לפריטים קטנים מאוד שדורשים עבודה עם ריכוז מירבי. אנחנו במסגריית ניסנהויז לא מתפשרים על האיכות והעבודה מתבצעת בצורה המדויקת ביותר באופן סבלני עד לתוצאה מושלמת.

מה הופך את הפרזול שלנו לאיכותי ביותר שיש?

בדרך כלל, כשאנו חושבים על מסגריה, עולים בדמיוננו לוחות מתכת כבדים המיועדים לצרכים תעשיתיים ולייצור של מוצרים גדולים שאין להם שימוש ביתי. ובכן, אצלנו תוכלו למצוא שירותי פרזול בחולון, ממש ליד הבית, עבור כל צורך ביתי; מלול מיוחד ומקורי לרך הנולד ועד לידיות המטבח או כיסאות הישיבה במרפסות. במסגריית ניסנהויז אנו מייצרים ידיות מכל הסוגים ומכל המינים כבר למעלה מ-60 שנה.

פרזול מעוצב להרמוניה בכל רהיט

אצלנו במסגריית ניסנהויז התהליך מתבצע על הצד הטוב ביותר ולא רק על ידי שימוש בחומרים איכותיים והתקנה חזקה ומנוסה אלא גם התאמה מדויקת לעיצוב שיוצר הרמוניה. הפרזול הוא חלק בלתי נפרד מרוב הרהיטים שאנו משתמשים בהם יום יום וכדי שמוצר יהיה איכותי הוא גם צריך להיות מותאם לידיות ולגלגלים שלו וזה מתקבל על ידי מבחר דוגמאות מגוונות. לפרזול בחולון על הצד האיכות ביותר שיש אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ובכל שאלה.

איכות ללא תחרות במחיר מנצח

אם אתם מחפשים מסגריה מקצועית שתבצע עבורכם עבודה כל עבודה, גדולה עד קטנה, באופן שווה ואדיב, הבחירה הטובה ביותר עבור תושבי חולון והסביבה היא ניסנהויז תעשיות בע"מ. עם ניסיון של שנים לא מתווכחים – חברה אמינה ואדיבה שמשרתת לקוחות מרוצים החל מימי קום המדינה. אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הגעתם למקום הנכון.

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה