סליידר
מסגרית ניסנהויז בע"מ

פרזול לזכוכית

פרזול זכוכיות למען עיצוב יוקרתי

ישנם פרזולים המאפשרים לנו ליהנות ממיטב הרהיטים והפריטים הטובים ביותר.
ניתן לפרזל כמעט כל דבר וגם מוצרי פלסטיק המצטרפים לפריטי עץ החל מהרהיטים הגדולים ביותר כמו ארונות ובסיסים למיטות ועד קופסאות קטנות לאחסון או מדפים. פרזול צריך להיעשות בצורה מדויקת ודאי כשמדובר על פרזול לזכוכית.
פרזול זכוכית היא משימה לא פשוטה והיא דורשת הרבה דיוק והבנה של החומרים.
את הפרזול זכוכית ניתן לראות בעיצובים הכי יוקרתיים שיש.

היכן לראות פרזול זכוכיות

  • פרזול לזכוכית ניתן למצוא במגוון מקומות בחיינו החל מדלתות כניסה ועד לשולחנות. דלתות כניסה מזכוכית הם מהדלתות הטובות והנפוצות ביותר ועיצוב זה הוא דבר מבוקש בכל בית ובכל משרד. דלתות זכוכית יכולות להיות דלתות פנימיות איכותיות ביותר ויש צורך להתקין בהם מנעול חזק אך צירי דלתות ממתכת יכולים להחליש אותן. השימוש באלומיניום או במתכות אחרות מצריך הבנה כיצד לנסר את הזכוכית בצורה נכונה וכיצד לפרזל בצורה שמצד אחד תהיה חזקה ובלתי פריצה ומצד שני לא תפגע בגימור ובעיצוב.
  • פינות ישיבה רבות מורכבות מזכוכית גדולה עליה מניחים את כל הפריטים. שולחנות רבים בימינו מורכבים בשיטה זו ויש צורך לפרזל אותם בצורה נכונה. ברגע שהשולחן יהיה בנוי בצורה כזו שהזכוכית רק מונחת עליו כחלק נפרד מהשולחן, הוא יהיה מאוד לא בטיחותי. אנחנו במסגריית ניסנהויז מבצעים את הפרזול בחיבור מושלם עם הכרה של כל תכונות הזכוכית.
  • חלונות מזכוכית דורשים יחס מיוחד. החלון, בניגוד לדלתות זכוכית, מותקן לשימוש חיצוני. בצורה כזו רוח חזקה או חבלות חיצוניות יכולות לפגוע בו ופרזול לא נכון יכול להחליש אותו מאוד. אנחנו במסגריית ניסנהויז נדאג שגם חלונות ההזזה הגדולים ביותר יפורזלו בצורה נכונה ומדויקת והחלון יישאר יציב וחזק גם בנקודת חיבור הידיות, הנקודה הרגישה שלהם.

מה נדרש כדי לבצע פרזול לזכוכית?

כדי לבצע פרזול לזכוכיות הרבות שמשתלבות בתעשייה ונמצאות כמעט בכל מקום יש צורך בדיוק רב והיכרות עם סוגי הזכוכיות.
יש זכוכיות בעובי משתנה כאשר ההתאמה של מוצרי הפרזול חייבת להיות מלאה. כל ציר דלת חייב להיות מותאם לעובי ולצפיפות הזכוכית, השילוב צריך להיות מעודן וגם ההתקנה חייבת להיות מושלמת וחלקה כדי שהפריט יהיה חזק ויציב.

פרזול עמיד בכל התנאים

אנחנו במסגריית ניסנהויז מבצעים את הפרזול בצורה כזו שיהיה עמיד לכל התנאים. פעמים רבות יש תנאים חיצוניים לא נוחים כמו למשל מסילות של חלונות חיצוניים או פרזול של מקלחונים.
הבעיה בפרזול מקלחונים הוא שהפרזול חשוף לרטיבות רבה שיכולה לפגוע בו. הפרזול שאנו מבצעים מורכב מהחיבורים האיכותיים ביותר ומחומרים שאינם מחלידים כדי שאתם תוכלו לא רק ליהנות מצירים שנפתחים בפשטות ובקלות ללא רעש מלווה אלא עמידים לאורך שנים ארוכות.

פרזול בהתאמה אישית

אצלנו במסגריית ניסנהויז כל העבודה מתבצעת באופן אישי לכל לקוח. כל לקוח מצטרף למשפחה הרחבה שלנו והפרזול מותאם לצרכיו. יש ברשותנו את מוצרי הפרזול המגוונים ביותר בכל הגדלים וכל הצורות, ובמידת הצורך נייצר פרזול לזכוכית מותאם לחלונות, מקלחונים, דלתות או מדפי זכוכית באופן ספציפי כדי שכל לקוח יקבל בדיוק את מה שהוא רוצה.

פרזול לזכוכית זו רק ההתחלה

אצלנו במסגריית ניסנהויז  מתמחים במגוון פרזול לתעשייה ולמגזר הפרטי , תקבלו את הפרזול הכי טוב והכי איכותי.הניסיון מדבר בעד עצמו ושנים רבות שמגוון לקוחותינו נהנים מהשירותים הכי מקצועייםשיש עם שירותי פרזול מקיפים שכוללים פרזול אלומיניום , ידיות פרזול , פרזול רהיטים, פרזול גלגלים, פרזול זכוכיות,עבודות מתכת ועוד מגוון סוגי הפרזול השונים .
בנוסף לכל אלו, אנחנו מייצרים מוצרי פרזול לתינוקות. אצלנו חשוב לתת לכל לקוח פרזול איכותי, בטוח וחזק שיהיה עמיד לאורך זמן ויאפשר שימוש נוח ויעיל.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לבירורים נוספים ושאלות נפוצות ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה