סליידר
מסגרית ניסנהויז בע"מ

פרזול לרהיטים

תחום הפרזול מתקדם בקצב מהיר ומבוסס כיום על שימוש בחומרי גלם איכותיים, עמידים, אמינים ומשתלמים יותר. כמו כן, הוא משפיע בצורה דרמטית על הרהיטים שבהם אנחנו משתמשים גם בבית וגם במשרד ולכן חשוב להכיר את המאפיינים שלו.

המטרה של פרזול לרהיטים היא לשפר את הפונקציונאליות שלהם. יש כמובן סוגים שונים של פרזול רהיטים , לדוגמא פרזול לרהיטי תינוקות וכדומה. חלק מהמוצרים אחראיים דווקא על ההיבט האסתטי והדקורטיבי, אבל לרוב אנחנו פוגשים את התוצר הסופי כאשר אנחנו צריכים להשתמש ברהיטים: החל מהאופן שבו אנו פותחים או סוגרים מגירות ועד הדרך שבה אפשר להזיז שולחנות כבדים או מערכות ישיבה עם גלגלים.

פרזול לרהיטים

פרזול לרהיטים - שירות משלים שאי אפשר בלעדיו

מפעלים, נגרים, בתי מלאכה ואנשים פרטיים עוסקים בעיצוב וייצור של רהיטים מסוגים שונים כל העת. מכיוון שדגמים חדשים יוצאים לשוק לעיתים קרובות, הופך כל רהיט לפיסה ייחודית, שונה מרעותה. לעיתים תידרש עבודת התאמה של מוצרי ברזל שונים המהווים חלק מאותו שלם המהווה ספה או ארון.

על מנת להגיע לשלמות הרכיבים ולהתאמה מלאה, יש ליצור מפרט נוח ומדויק בהתאם אליו ניתן יהיה לייצר את החלק המבוקש במהירות וביעילות. במידה והינכם זקוקים לייעוץ בדבר החלק המתאים לכם, אל תהססו לפנות אלינו – אנו כבר נתאים לכם את החלק לו אתם זקוקים.

פרזול לרהיטים בהתאמה אישית
חלקי פרזול לרהיטים
פרזול לרהיטים

החשיבות של פרזול רגליים לרהיטים

פרזול רגליים לרהיטים היא דוגמא מעולה לחשיבות של התחום ולשינויים שעברו עליו. תחום הפרזול מתקדם כיום בקצב מהיר, כי הוא נהנה משיפור משמעותי בטכניקה שבאמצעותה מייצרים את המוצרים השונים ועובדים עם תוצרי מתכת. כמו כן, הוא מבוסס בעצמו על חומרי גלם איכותיים ועמידים שלא היו קיימים בעבר או שהיה מאוד יקר להשתמש בהם. התוצאה היא מוצרי פרזול משתלמים שגם זמינים לאנשים פרטיים.

סוגי פרזול לרהיטים

כל סוגי הפרזול מתבצעים על בסיס טכניקות של נפחות. עם זאת, יכולים להיות הבדלים בין סוגי התוצרים. בראש ובראשונה, אפשר לראות הבדל בין סוגי פרזול שמיועדים לרהיטים ביתיים ומשרדיים לבין כאלה שמתאימים לשימוש תעשייתי. בעוד גלגלים למכונות לדוגמא חייבים לעמוד בעומס גבוה, פרזול לריהוט משרדי חייב להיות אלגנטי ומעוצב. שנית, יש הבדל בין האופן שבו מבצעים את ההתקנה של מוצרי הפרזול.

ההבדל בין פרזול רהיטים לשימוש ביתי או משרדי

אי אפשר לדבר על סוגים שונים של תוצרי פרזול בלי להזכיר את הצרכים המגוונים של לקוחות בסקטור הפרטי לעומת המוסדי או המסחרי. אם מסתכלים למשל על תוצרים של פרזול לריהוט משרדי, מבינים איזה השפעה יש לזה על העובדים. כמו כן, סוג הפרזול שאותו משדכים לרהיטים המשרדיים יכול לקבוע מה יהיה הרושם הראשוני שנקבל כאשר נסתכל עליהם. בבתי עסק, חנויות ומשרדים, זה משפיע לעיתים קרובות על העיצוב ועל האווירה.

פרזול ידיות לרהיטים

ארונות, שידות ומגירות עשויים להיראות לעיתים קרובות מושלמים למראית עין, אך חסר בהם חלק אחד קטן ההופך את פיסת הריהוט לנוחה לשימוש. הכוונה כמובן לידיות, הנראות לנו כמובן מאליו אך הן למעשה תוספת הכרחית שיש לקחת בחשבון בייצור דלתות ארון או חזיתות מגירה.

לעיתים קרובות, עדיף יהיה לבחור בידיות מתכת, הן משום שהן נוחות לשימוש והן כיוון שיוסיפו טאצ' עיצובי לכל פריט. ידיות לרהיטים מגיעות בכל הגדלים, מכל סוגי המתכות ובכל סוגי הציפויים.

פרזול גלגלים לרהיטים

גלגלים לרהיטים מהווים אף הם חלק פרקטי ברהיט אך גם להם ישנו ערך עיצובי-אסתטי. חשוב לוודא שהגלגל עובד ויוצר מחומרים המעכבים את ההתבלות שלו על מנת שתקינות הגלגל תישמר לאורך זמן.

יש לוודא שהגלגל מיוצר באיכות גבוהה ובעיצוב התואם את המראה שנועד להקנות לרהיט. הוספת גלגל לרהיט הופכת אותו נוח לשימוש פי כמה, בתנאי כמובן שמדובר ברהיט ההולם את הצורך; שולחן סלון, עגלת שירות או אפילו שידת טלוויזיה הממוקמת בין שני חללים.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים?

יש כמה דברים שאותם חשוב לדעת לפני שמזמינים פתרונות פרזול לרהיטים בבית או במשרד. הנה לדוגמא הדגשים המרכזיים המשפיעים גם על התוצר הסופי:

– לא כל חברות הפרזול משתמשות באותן חומרי גלם
– לסוג הפרזול יש השפעה על המחיר של הריהוט
– חלק ממוצרי הפרזול צריכים לעמוד בתקן בטיחותי מסוים
– קיימים פערי מחירים של עשרות אחוזים בין סוגי פרזול שונים

מספקים שירות בארץ ובחו"ל

אנו מספקים שירות בעיקר למגזר העסקי ולחברות ברחבי הארץ ומייצאים לחו"ל את מוצרי המתכת המעולים שלנו. עם זאת, גם לקוח פרטי ימצא אצלנו את מבוקשו בזכות יחס אישי ואדיב לכל אחד ואחת.

בזכות השירות המעולה שלנו והניסיון הרב שרכשנו, אנו מסוגלים לספק שירותי פרזול לרהיטים באיכות גבוהה במיוחד. אנו מבינים שעיקר העבודה היא ההקשבה ללקוח, עמידה במפרט כנדרש ולא פחות חשוב מכך, אי חריגה מלוחות הזמנים. כמובן שגם אלמנט המחיר משחק כאן תפקיד ולכן אנו מקפידים להתייחס לכל הצעת מחיר בכובד הראש הראוי לה.

פרזול לרהיטים הנעשה במקצועיות ובסבלנות יבטיח את ההשלמה הדרושה לכל רהיט, למרות שחלק ניכר מהלקוחות שלנו הינם בתי עסק, אנו תמיד שמחים להעניק שירות גם ללקוחות פרטיים – אז אל תהססו לפנות אלינו.

לניסנהויז תעשיות – כמעט 100 שנה של ניסיון ומוניטין!
מחפשים פרזול לרהיטים? צרו קשר איתנו ונשמח להתאים לכם פרזול ברמה גבוהה ואיכותית!

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה