סליידר
מסגרית ניסנהויז בע"מ

פרזול לתעשייה

שילוב של מתכת במקומות הנכונים

המתכת נתנה לנו במהלך ההיסטוריה הרבה שימושים שעד היום אנחנו לא מוצאים להם תחליף. כלי מתכת היוו את המהפכה שיצרה את כל העולם שאנו מכירים היום ושילוב של מתכות וברזלים בבנייה, בתעשייה ובכל מוצר וחפץ שאנו משתמשים בו ביום יום הוא דבר בלתי נמנע. פרזול לתעשייה מתבצע במגוון רחב של שיטות כאשר מותקנים צירים,מסילות, מחסומים ומעצורים שישמרו על עבודה תקינה וכך אפשר לקבל מגוון רחב שלפריטים רב שימושיים.

מה היתרונות בפרזול?

מלאכת הפרזול חשובה מאוד כדי לאפשר תנועה לגופים מסוימים. אם נשתמש רק באבן, פלסטיק או עץ, נגלה מהר מאוד שהם לא יכולים לבצע שום פעולה של פתיחה, סגירה,שליפה וגם לא נסיעה. כדי לאפשר לארון להיפתח או כדי לאפשר למגירה להחליק על מסילה יש צורך בפרזול. הפרזול נותן לכל חפץ בין אם מדובר על עץ, פלסטיק או כל חומר אחר, הרבה אפשרויות שמאפשרות להשתמש בו בצורה יעילה יותר. הפרזול מתבצע בתעשיות רבות כמו תעשיית הרכב, תעשיית הרהיטים, מוצרי הפלסטיק, צעצועים, עגלות לשינוע ציוד וכולה. פרזול גלגלים לעגלות סופר, ארון הבגדים שלנו מפורזל באמצעות צירים מסילות וגם הדלתות שמקבלות חיזוק משמעותי.

פרזול לתעשייה

איפה מבצעים פרזול לתעשייה?

הפרזול עצמו מתבצע במסגריות ובבתי חרושת. הפרזול נותן הרבה יתרונות לכל מוצר אך כשלא עושים אותו נכון הוא עלול ליצור הרבה בעיות. כך למשל פרזול גלגלים הוא צעד חשוב מאוד כדי לאפשר לעגלות מסע ולהרבה מוצרים את היכולת לנוע ממקום למקום אך שבר של גלגל אחד כשכמה גלגלים אחרים מחוברים יכול ליצור יותר נזק מתועלת.

ארון שהציר שלו נשבר או התעקם בגלל שמדובר בברזל לא איכותי ולא צפוף מספיק או חיבור שלא התבצע במקצועיות יכול לגרום נזק גם לגוף העץ של הארון. יש הרבה דוגמאות לנזקים שפרזול לקוי יכול לגרום ולכן לפני שבוחרים מסגרייה חשוב מאוד לבדוק את העבודות שלה, את האיכות שלה ואת הניסיון שלה.

מדוע פרזול מתבצע עם ברזלים ומתכות?

  • הברזל הוא חומר חזק מאוד שיכול להחזיק מעמד לזמן רב. אמנם ברזל עוברקורוזיה בסופו של דבר אך עם מריחה נכונה של חומרים משמרים ושימון, אפשר לדחות את המועד לשנים רבות קדימה. הברזל חזק מאוד ומאפשר לחזק גם מבנים שגם בלעדיו היו חזקים. כך למשל משתמשים בברזל כדי לחזק דלתות, כדי לחזק כספות וגם כדי לחזק מבנים גדולים.
  • פרזול לתעשייה מתבצע עם ברזל בגלל יכולת הגמישות שלו. אמנם מדובר בחומר חזק מאוד אך הוא גם גמיש מאוד ונותן את האפשרות למנוע זעזועים. בניינים שמפורזלים בברזל ביסודותיהם יכולים להיות מוגנים בפני רעידות אדמה קשות מאוד ועדיין להישאר עומדים ללא פגע. אפילו מחסן לגינה שכולו עשוי מעץ יהפוך להיות הרבה יותר עמיד כשיימתחו לאורכו ולרוחבו מוטות ברזל שיוסיפו ליציבות וגם לגמישות שלו בפני חבלות.
  • רק הברזל יכול לספק מוצרים כמו צירים, מסילות, מסמרים, אומים וכולה. אי אפשר ליצור חיבור בין שני חלקים על ידי הדבקה כשמדובר בתעשייה שאמורה לייצר מוצרים לטווח הארוך ואי אפשר ליצור מוצרי פרזול חלקים מאף חומר אחר אלא אם מדובר במתכת.

פרזול לתעשייה אצלנו במסגריית ניסנהויז בע"מ

כשרוצים לפרזל מוצר מסוים בין אם מדובר ברהיט כמו ארון או שידה, כלים מפלסטיק או כל ציוד אחר בתעשייה, חשבו לבחור מסגרייה מנוסה עם הרבה שנות ניסיון. אנחנו במסגריית ניסנהויז בע"מ נשמח לעמוד לשירותכם בכל סוגי הפרזול השונים  שתצטרכו לעשות ולעוד מגוון רחב של עבודות פרזול, החל מ פרזול לזכוכית , דרך פרזול אלומיניום ועד ידיות פרזול   פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא. 

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה