סליידר
מסגרית ניסנהויז בע"מ

מסגריה זה ניסנהויז

מחפשים מסגר מקצועי ומנוסה שיספק לכם מוצרי מסגרות ברמה הגבוהה ביותר? לא מוכנים להתפשר על בטיחות ואמינות המוצר? הגעתם למקום הנכון. עם עשרות שנות ניסיון בתחום מסגרות, אתם יכולים ליהנות ממוצרים טובים יותר.

למסגר מקצועי חייגו 03-5509665

אנו מייצרים מגוון רחב של מוצרים:

  • פרזול המתאים לכל דרישות התקן של ריהוט תינוקות
  • פרזול לרהיטים
  • פרזול לבנייה

עם מקצוענות במסגריה של שנים לא מתווכחים

מסגריית ניסנהויז הוקמה בשנת 1925, ומאז מספקת מגוון רחב של מוצרי פרזול ומסגרות, המותאמים בצורה הטובה ביותר ללקוחות החברה. כל המוצרים עומדים בתקנים מחמירים ביותר ומתאימים לשימוש בענפי הריהוט והבנייה. במסגרייה מועסקים מסגרים בעלי ידע וניסיון נרחבים, והם עובדים על מכשור מתקדם. שני הגורמים יחדיו יוצרים מגוון אפשרויות שאין להן גבולות. אם אתם זקוקים למוצר מסגרות מסוים, ולא מוצאים אותו בשום מקום, תתארו לנו אותו והמסגרים שלנו ייצרו אותו בצורה מדויקת.

חדשנות במסגריה הנשענת על ניסיון של שנים

למרות גילה המכובד של המסגרייה, היא מקפידה להתחדש ולהתעדכן בכל תחומי הייצור. כל מוצריה תואמים את צו האופנה והמכשור המתקדם מאפשר ייצור יעיל ואיכותי יותר. המסגרים שלנו שמחים לעדכן את תהליכי העבודה ולהתאים אותם לנהלים המקובלים בתחום. מטרתנו היא לספק ללקוחותינו מוצרים שימושיים ועדכניים, ולצורך השגת מטרה זו אנו לא מפחדים להתייעל ולהשתנות. כל השינויים מתרחשים על רקע הניסיון והמוניטין שצברנו, כך שגם המוצרים החדשים מתאפיינים ברמת גימור גבוהה ביותר.

מחפשים מידע גם  על מבלטים  , זוויות מתכת או זוויות ברזל לפרזול  ? ניסנהויז היא מסגריה ותיקה בעלת ידע וניסיון נרחב בתחום אל תהססו לפנות אלינו.

נגישות

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  1. חניה מונגשת
  2. קומת קרקע
  3. כניסה רחבה